Kaimo bendruomenė „ Naujoji Šukė “
kaimas_5.jpg


  
2 proc.parama

Mielieji!
 
Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 2 proc. savo pajamų mokesčio galės skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.
 
Iki gegužės 1 d. užpildę nesudėtingą formą, Jūs galite 2 proc. nuo praėjusiais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio, pervesti savo nuožiūra pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.
 
Jūs žinote, kad Šukės kaimo bendruomenė – visuomeninė organizacija, jos veikla iš valstybės biudžeto nėra finansuojama. Jūs, kaip Šukės kaimo bendruomenės nariai, kaimo gyventojai, turite galimybę palaikyti bendruomenės iniciatyvas ir padėti vykdyti jos veiklą. Lėšos bus skirtos užimtumui gerinti. Maloniai prašome skirti kaimo bendruomenei „Naujoji Šukė“ 2 procentus 2012 metais sumokėto pajamų mokesčio.
 
 
Jei nusprendėte skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio mūsų kaimo bendruomenei, tai galite padaryti keliais būdais:
 
 
PIRMAS BŪDAS:
 
 
 
Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos internetinės svetainės (www.vmi.lt) formą FR0512 v.2 ir atsispausdinkite ją.
 
1. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.
 
 
2. Formos apačioje įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite kiek procentų skiriate organizacijai. Įrašykite organizacijos duomenis: Kaimo bendruomenė “Naujoji Šukė“, Kretingos g.10, Šukės kaimas , Kretingos raj.,Darbėnų sen., LT- 97251, įmonės kodas (formoje įvardinta kaip "Paramos gavėjo identifikacijos numeris") 302726230 (Banko duomenų pildyti nereikia)
 
3. Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą ir pavardę.
4. Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.
5. Užklijuotą voką pristatykite į savo VMI.
6. Užpildytos formos priimamos iki einamųjų metų gegužės 1 d.
 
 
ANTRAS BŪDAS:
 
Jeigu jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą FR0512 v.2 internetu:
1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.2. Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos.
Duomenys apie organizaciją, kurių prireiks : Kaimo bendruomenė “Naujoji Šukė“, Kretingos g.10, Šukės kaimas , Kretingos raj., Darbėnų sen., LT- 97251, įmonės kodas 302726230 (Banko duomenų pildyti nereikia)
 
Svarbu žinoti:
* Formą pildykite spausdintinėmis raidėmis.
* Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 2 proc. prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja.
* Jeigu 2 proc. skiriate ne vienai, o kelioms organizacijoms, svarbu, kad užpildytumėte apie jas vienoje prašymo formoje.
* Jeigu Jūsų prašymuose bus klaidų, VMI jums grąžins formą pataisymui ir iki einamųjų metų liepos 1 dienos. Jūs dar galėsite užpildyti patikslintą formą.

 
 
 
Nuoširdžiai dėkojame Jums paramą,
 
Pagarbiai, Šukės kaimo bendruomenės pirmininkė - Marina Burneikienė
 
 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2_procentu_parama.jpg

LKT_logo.jpg
Darbenu_seniunija.jpg
Mūsų draugai

Kalniuas_MAI.jpg
Kretingos_rajono_savivaldybe.jpg
skonistau.lt
 
 

 
 
© 2012 Visos teisės saugomos "Naujoji Šukė"
Šukės kaimas Kretingos raj., Darbėnų sen.,Kretingos g.10

A/s. LT377300010130660621
                 Swedbank